Jump to content

[Source] C4US Multihack Source Code + Scaner Adress and UnPack Tool

xAdr1an

Recommended Posts

• fsr changed the title to [Release+Source] C4US Multihack Source Code + Scaner Adress and UnPack Tool
  • fsr pinned this topic
1 godzinę temu, Marshal napisał:

Gdzie mogę znaleźć info jak to odpalić?

dostosować pod dany serwer, skompilować, injectować, grać

bez znajomości programowania to tak średnio ogarniesz, działa na pewno na globalu bo kątem oka widziałem xd

Działa na każdym serwerze oprócz tych co posiadają hacktrap, bo trzeba mieć obejście. Bez znajomości chociażby podstaw C++ nawet nie macie co zaglądać do kodu, bo nic nie zdziałacie. 

hdOLg8D.png

W dniu 28.04.2021 o 22:34, xAdr1an napisał:

Działa na każdym serwerze oprócz tych co posiadają hacktrap, bo trzeba mieć obejście. Bez znajomości chociażby podstaw C++ nawet nie macie co zaglądać do kodu, bo nic nie zdziałacie. 

Okej rozumiem, a mógłbyś mi napisać co mniej więcej bym musiał ogarnąć żeby coś z tym zrobić?

• fsr changed the title to [Source] C4US Multihack Source Code + Scaner Adress and UnPack Tool
  • Developer
Godzinę temu, Zydsonek napisał:

Jest ktoś w stanie powiedzieć czemu crashuje przy injectowaniu? IP, porty zaaktualizowane na każdy channel , adresy również ? Co jeszcze zrobić?

ip.PNG

adresy.PNG

Jesteś pewny, że adresy są poprawne?

6tYUwoT.gif

Discord: fsr#9198 (938456208703111178)

Forum Rules | Private Message | kernel.red

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Plik samego bota udało mi się poprawnie skonfigurować i skompilować natomiast mam problem z adres skanerem przy próbie kompilacji otrzymuje taki błąd i nie mam pojęcia jak to naprawić.

Ważność    Kod    Opis    Projekt    Plik    Wiersz    Stan pominięcia
Błąd    MSB6006    "cmd.exe" exited with code 9009.    EngineX Tool XYZ    C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\V120\Microsoft.CppCommon.targets    170    

Pomógł by ktoś?

• 2 months later...